Brother LC1280XLBK Ink Cartridge, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85 mm |
| Brutokaal | 0.139 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120 mm |
| Brutolaius (mm) | 40 mm |
| Kaal | 144 g |
| Kogus | 1 |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 2400 lk |
| Maht (m3) | 0.000408 m |
| Netokaal | 0.098 kg |
| Paber/Papp | 37.00 g |
| Pakendi kaal | 781 g |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 85 x 40 x 120 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | LC1280XLBK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.041 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J5910DW / MFC-J6510DW / MFC-J6710DW / MFC-6910DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother lc1280xlbk ink cartridge, black, lc1280xlbk, brother, tindid ja toonerid


